Gaya Popup (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
