Gaya Popup (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Area
sk: Oblasť

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Offset
sk: Ofset

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
