Gaya Popup (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (52 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Homepage
sv: Hemsida

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Area
sv: Område

en: Revisions
sv: Versioner

en: Authored by
sv: Författad av

en: Frequency
sv: Frekvens

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Close
sv: Stäng

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: Offset
sv: Kompensera

en: Delete all revisions
sv: Radera alla versioner

en: Scheduled
sv: Schemalagd

en: Start time
sv: Starttid

en: Language settings
sv: Språkinställningar

en: Date begin
sv: Startdatum

en: Date end
sv: Slutdatum

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: End time
sv: Sluttid

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Enable popup
sv: Aktivera popup

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Revision translation affected
sv: Översatt version berörd

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
sv: Indikerar om den senaste redigeringen av en översättning hör till nuvarande version.

en: @date by @username
sv: @date av @username
