Gaya Popup (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Homepage
te: ముంగిలి పేజీ

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Language settings
te: భాషా అమరికలు
