Gaya Popup (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Language settings
bg: Настройки на език

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
