Gaya Popup (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Close
gu: બંધ

en: Changed
gu: બદલ્યું
