Gaya Popup (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Area
is: Svæði

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Close
is: Loka

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Font size
is: Leturstærð

en: Revision
is: Útgáfa

en: Language settings
is: Tungumálastillingar
