Gaya Popup (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Revert
ka: დაბრუნება
