Gaya Popup (1.0.0-rc1) - en to ms translation catalogue (32 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Homepage
ms: Laman utama

en: Edit
ms: Sunting

en: Message
ms: Mesej

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Revisions
ms: Semakan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Text color
ms: Warna teks

en: Close
ms: Tutup

en: Create new revision
ms: Mencipta semakan baru

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Revisions for %title
ms: Semakan bagi %title

en: Revision
ms: Semakan

en: Revision of %title from %date
ms: Semakan %title dari %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin mengkembalikan semakan pada %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin memadamkan semakan pada %revision-date?

en: Language settings
ms: Seting bahasa

en: Copy of the revision from %date.
ms: Salin semakan dari %date.

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
