Gaya Popup (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Area
ps: ځای

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Close
ps: تړل

en: Revision
ps: بياكتون
