Gaya Popup (1.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Text color
sr: Боја текста

en: Changed
sr: Промењен

en: Language settings
sr: Подешавање језика

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
