Gaya Popup (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Close
ast: Zarrar

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
