Gaya Popup (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Area
ca: Àrea

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Close
ca: Tanca

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Popup
ca: Emergent

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Scheduled
ca: Programat

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: End time
ca: Hora de fi

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Enable popup
ca: Habilita el missatge emergent

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
