Gaya Popup (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Area
cs: Oblast

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Close
cs: Zavřít

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Offset
cs: Posun

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
