Gaya Popup (1.0.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Changed
ht: Chanje
