Gaya Popup (1.0.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ
