Gaya Popup (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Area
lt: Plotas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Close
lt: Uždaryti

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: @date by @username
lt: @username - @date
