GBIF (2.0.1-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Country
bg: Страна

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: Key
bg: Ключ
