GBIF (2.0.1-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Country
gl: País

en: Depth
gl: Profundidade

en: Issues
gl: Incidencias

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Key
gl: Clave

en: Missing
gl: Perdido

en: Installed
gl: Instalado
