GBIF (2.0.1-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Country
it: Paese

en: Depth
it: Profondità

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Key
it: Chiave

en: Missing
it: Mancante

en: Installed
it: Installato

en: Observation
it: Osservazione
