GBIF (2.0.1-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Europe
kn: ಯೂರೋಪ್

en: Africa
kn: ಆಫ್ರಿಕಾ

en: Literature
kn: ಸಾಹಿತ್ಯ
