GBIF (2.0.1-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: Depth
lv: Dziļums

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Key
lv: Atslēga

en: Installed
lv: Instalēts
