GBIF (2.0.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Country
tr: Ülke

en: Depth
tr: Derinlik

en: Issues
tr: Konular

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Key
tr: Anahtar

en: Missing
tr: Kayıp

en: Installed
tr: Kurulu
