GBIF (2.0.1-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Key
vi: Khóa

en: Missing
vi: Bị mất

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Europe
vi: Châu Âu

en: Africa
vi: Châu Phi

en: Literature
vi: Văn học

en: Asia
vi: Châu Á
