GBIF (2.0.1-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Year
bo: ལོ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན
