GBIF (2.0.1-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Month
km: ខែ

en: Key
km: សំខាន់

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
