GBIF (2.0.1-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Country
nl: Land

en: Depth
nl: Diepte

en: Issues
nl: Uitgaven

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Key
nl: Sleutel

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Elevation
nl: Hoogte

en: Event date
nl: Evenementdatum
