GBIF (2.0.1-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Country
az: Ölkə

en: Depth
az: Dərinlik

en: Unknown
az: Naməlum

en: Year
az: İl

en: Month
az: Ay

en: Key
az: Açar

en: Installed
az: Quraşdırılıb
