GBIF (2.0.1-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Country
cs: Země

en: Depth
cs: Hloubka

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Key
cs: Klíč

en: Missing
cs: Chybějící

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Europe
cs: Evropa
