GBIF (2.0.1-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Country
et: Riik

en: Depth
et: Sügavus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Key
et: Võti

en: Missing
et: Puudub

en: Installed
et: Paigaldatud
