GBIF (2.0.1-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Country
hr: Država

en: Depth
hr: Dubina

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Key
hr: Ključ

en: Installed
hr: Instaliran

en: Europe
hr: Europa
