GBIF (2.0.1-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Country
pt: País

en: Depth
pt: Profundidade

en: Issues
pt: Ocorrências

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: Key
pt: Chave

en: Missing
pt: Faltando

en: Installed
pt: Instalado

en: Africa
pt: África

en: South America
pt: América do Sul
