GBIF (2.0.1-beta3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Country
sv: Land

en: Depth
sv: Djup

en: Unknown
sv: Okänd

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Key
sv: Nyckel

en: Missing
sv: Saknas

en: Installed
sv: Installerad

en: Europe
sv: Europa

en: Africa
sv: Afrika

en: Asia
sv: Asien

en: South America
sv: Sydamerika

en: Oceania
sv: Oceanien
