GBIF (2.0.1-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: Depth
el: Βάθος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Key
el: Κλειδί

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε
