GBIF (2.0.1-beta2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Country
fi: Maa

en: Depth
fi: Syvyys

en: Issues
fi: Julkaisut

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Key
fi: Avain

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Installed
fi: Asennettu
