GBIF (2.0.1-beta2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Depth
fr: Profondeur

en: Issues
fr: Publications

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: Key
fr: Clef

en: Missing
fr: Manquant

en: Installed
fr: Installé

en: Event date
fr: Date de l'évênement

en: Africa
fr: Afrique

en: Asia
fr: Asie

en: South America
fr: Amérique du Sud

en: Oceania
fr: Océanie

en: Recorded by
fr: Enregistré par
