GBIF (2.0.1-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Country
hy: Երկիր

en: Depth
hy: Խորություն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Installed
hy: Տեղադրված
