GBIF (2.0.1-beta2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Country
jv: Negara

en: Depth
jv: Jerone

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Year
jv: Tahun

en: Month
jv: Wulan

en: Key
jv: Kunci

en: Installed
jv: Dipasang
