GBIF (2.0.1-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: Key
ka: გასაღები
