GBIF (2.0.1-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Key
ps: کيلی

en: Missing
ps: ورك

en: Installed
ps: لګول شوي
