GBIF (2.0.1-beta2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Depth
ru: Глубина

en: Issues
ru: Задачи

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: Key
ru: Ключ

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Installed
ru: Установлено

en: Elevation
ru: Высота

en: Europe
ru: Европа

en: Africa
ru: Африка

en: Asia
ru: Азия

en: Oceania
ru: Океания
