Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: About
jv: Ngenani
