Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Authored by
et: Autor

en: Changed
et: Muudetud

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: About
et: Programmist

en: Calendar ID
et: Kalendri ID

en: Amount of time to cache event data
et: Sündmuste puhvri pikkus

en: How long (in seconds) the module should hold onto the ICS data before re-requesting it from Google.
et: Kui kaua (sekundites) peaks moodul säilitama ICS andmed, enne nende Googlest uuesti küsimist.

en: Maximum number of events to fetch
et: Maksimaalne sündmuste arv, mida tõmmatatakse

en: The maximum number of events to fetch.
et: Maksimaalne sündmuste arv, mida tõmmatatakse.

en: Text to display if no events are found
et: Tekst, mida kuvatakse, kui ühtegi sündmust on leitud

en: Leave blank to have the block hide when no events are found.
et: Jäta tühjaks, et plokk peidetaks siis, kui pole ühtegi sündmust leitud.

en: Published status
et: Avaldamise staatus
