Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Changed
id: Berubah

en: Timezone
id: Zona waktu

en: About
id: Tentang

en: Published status
id: Status diterbitkan

en: There are no @label yet.
id: Belum ada @label.
