Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
