Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: About
my: အကြောင်း
