Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: About
te: గురించి
