Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Authored by
bg: Написано от
