Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.6) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: About
el: Περί

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
