Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.6) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: About
az: Haqqında

en: Published status
az: Dərc statusu
